Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ black conductive masterbatch ] bij elkaar passen 9 Producten.
Geleidende Masterbatch voor Antistatische Wielen
| Materiaal: | SUS, hars |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend |
| Toepassing: | medische wielen |
ROHS 2mm DiameterZwartsel Geleidende Masterbatch voor EMI Injection
| Gebruik: | verslavend plastiek |
|---|---|
| Inhoud: | Roestvrije vezel, hars, |
| Van toepassing geweest: | ESD, EMI |
Elektrisch SUS 70% Geleidende Hittebestendige Masterbatch
| Materiaal: | SUS 70% |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend materiaal |
| Toepassing: | medische steunen |
Plastic Geleidende het Roestvrije staalvezel van Masterbatch 75% met de Thermoplastische Hars van 25%
| Type: | Ht-CH75 |
|---|---|
| Diameter: | 8um |
| Lengte: | 10mm |
Bereik Goedgekeurde 10000f-Gloeidraad Geleidende Masterbatch voor Signaaldraad
| Materiaal: | PFA 40% |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend materiaal |
| Toepassing: | medische steunen |
geleidend plastiek masterbatch
| Diameter: | 6.5um, 8um, 11um |
|---|---|
| Scherpe lengte: | 4~10mm |
| Vezelgehalte: | 60%/75% |
Geleidend ABS van Grey Anti Static SUS Plastiek voor Medische Bedwielen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | SUS, MFA |
| Verpakking: | Document Karton |
Roestvrij 10mm de LengteZwartsel Masterbatch van ROHS voor Medische Bedwielen
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Toepassing: | antistatische wielen |
| Industrie: | Elektronisch |
ROHS 4mm Lengte Geleidende Plastic Korrels Roestvrij voor Elektronische Dekking
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Scherpe Lengte: | 4mm |
| Materiaal: | PFA, SUS |
1

