Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ heat resistant sintered felt ] bij elkaar passen 25 Producten.
316L 304 310S 1-100um zuivere roestvrijstalen vezels vervaardigd door bundeltekening
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| filamenten: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
434 roestvrij staalvezel, het Koolstofstaalvezel van 10um voor Kleding
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Toepassing: | Antistatische Kleding |
10 micron hoge sterkte bundel trekmetalen vezels voor industriële toepassing
| Vezeldiameter: | 1-100um |
|---|---|
| Materiaal: | 316L/304/310S/TA1& N6 |
| Functies: | Flexibiliteit gelijkend op chemische vezels en hoge specifieke oppervlakte |
SUS316L Rustvrij staalvezel betrouwbare bescherming tegen elektrostatische lading
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| Eigenschappen: | Antistatisch |
| MOQ: | 1 kg |
316L 304 302 1um-100um Elektrische en thermische geleidbaarheid Metalen vezels ((Rustvrijstalen vezels/Fecral vezels/Hastelloy vezels/Titaniumvezels) Voor geleidende stoffen,Anti-statische garens en geleidende kunststoffen
| Materiaal: | het Roestvrije staalvezel van 316L \ 304 |
|---|---|
| gewicht/meter: | 1.43.3g/m |
| Diameter: | 1-100um |

