Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ silver sintered metal fiber ] bij elkaar passen 6 Producten.
Zilveren Geleidende 12um Gesinterde Metaalvezel met SGS Certificatie
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Scherpe Lengte: | 50mm |
| Diameter: | 12um |
12micron Superfine Vezel met hoge weerstand
| Productnaam: | Metaalvezel |
|---|---|
| Diameter: | 4.5um--12um |
| Eigenschap: | Vezel met hoge weerstand, superfine |
Metaalvezel die Zilveren Gebroken Stapelvezel Gemiddelde Lengte 3548mm snijden
| Materiaal: | 316L of Fecral-vezel |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Lengte: | 38~110mm |
De zilveren van 1.5kg/m2 60 Gevoelde 88% Poreusheid van het het Micron316l Roestvrije staal Vezel
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| metaal: | 316L |
| Technisch: | vacumm sinteren |
Zilveren 22um-Roestvrij staal Geleidende Vezel met 110mm Lengte
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Lengte: | 38~110mm |
Titaniummateriaal Waterstofbrandstofcel Waterstofenergieverbruik
| Materiaal: | titanium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Dikte: | 0.25 mm\0.4 mm\0.5 mm |
1

