Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ tpe conductive masterbatch ] bij elkaar passen 11 Producten.
TPE TPU kunststof geleidende masterbatch
| Type: | Ht-ch60-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Diameter: | 6.5um, 8um, 11um |
| Lengte: | 4~10mm |
ROHS 2mm DiameterZwartsel Geleidende Masterbatch voor EMI Injection
| Gebruik: | verslavend plastiek |
|---|---|
| Inhoud: | Roestvrije vezel, hars, |
| Van toepassing geweest: | ESD, EMI |
De plastic Geleidende Masterbatch-Korrels van de Harsagglomeraten van de Roestvrij staalvezel
| Type: | Ht-ch75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Diameter: | 6.5um, 8um, 11um |
| Lengte: | 4~10mm |
Plastic Geleidende het Roestvrije staalvezel van Masterbatch 75% met de Thermoplastische Hars van 25%
| Type: | Ht-CH75 |
|---|---|
| Diameter: | 8um |
| Lengte: | 10mm |
Diameter 2 mm Kunststof Glad Geleidend Masterbatch 4-10 mm Masterbatch
| Type: | Ht-ch60-T16 |
|---|---|
| Vezeldiameter: | 6.5um |
| masterbach lengte: | 4~10mm |
Hoge Prestaties Geleidende Plastic Masterbatch
| Materiaal: | Staalvezel 60% & de inhoud van 75%& 25% |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend materiaal |
| Toepassing: | medische steunen |
Geleidend de Plastiekenmateriaal van de roestvrij staalvezel 4mm - 10mm Lengte
| Materiaal: | Hoogsterkte 304 vezels,hars |
|---|---|
| Kleur: | grijs |
| Masterbatchlengte: | 4-10 mm |
Grauwe geleidende kunststof masterbatch met 60% vezelgehalte voor antistatische wielen
| Materiaal: | SUS, hars |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend |
| Toepassing: | medische wielen |
Masterbatch van harsgebaseerde geleidende kunststof met hoogsterke ultrafijne roestvrijstalen vezels en verwerkingsmiddelen
| Materialen: | 304 Hoogsterke vezels, hars |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Verpakking Details: | 25 kg per zak, op maat gemaakte verpakking. |
Roestvrij staalvezel 4-10 mm Geleidende Plastic Masterbatch
| Type: | Ht-ch75-T12 |
|---|---|
| Vezeldiameter: | 6.5um |
| masterbach lengte: | 4~10mm |

