Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] bij elkaar passen 47 Producten.
van de het Roestvrije staalvezel van 2kg/Cone 6um Bestand Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Eigenschappen: | straling-bewijs |
| Temperatuur: | 300·500degree |
1.1% verlenging 0.54g/M Hittebestendig Sintered Metal Fiber
| Type: | 12um*275f*2 |
|---|---|
| Gewicht: | 0.54g/m |
| Weerstand: | 14 |
Hittebestendige Metaalmetaalvezel, Geleidende het Metaaldraad van 8um
| MOQ: | 10Kg |
|---|---|
| Type: | 8um |
| Materiaal: | 316L |
ROHS-Certificatie SSF, Met hoge weerstand, Signaaltransmissie, laag voltage het verwarmen draad
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| toepassing: | inteigent kleren |
| Weerstand: | 9.4 |
De Vezel RFID van het wasserijmetaal het Verwarmen Draad in Elektronische Textiel
| Materiaal: | 316L, 304 |
|---|---|
| eigenschappen: | Voor Elektronische Textielidentificatieoplossingen |
| MOQ: | 1kg |
Geleidende Metaal het Metaalvezel van 12um Corrosiebestendig voor kleding
| Materiaal: | 316L, 304 |
|---|---|
| concenration: | 100% |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
1.01g/M 12micron van de de Draaidraad van de Metaalvezel de Corrosiebewijs voor het Verwarmen van Stootkussen
| Model: | 12μm×275×4 |
|---|---|
| Materiaal: | 316L |
| Gewicht per meter: | 1.01 |
316L 14um 90*2 Filamenten met grijze PFA-coating voor flexibele verwarmingselementen,verwarmingmatten voor infraroodverwarming
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Kleur: | Grijze PFA-coating |
| Buitentijdsdiameter: | 0.6mm |
Roestvrij staalvezels voor het Verwarmen van draad
| Materiaal: | 316L \ 304 |
|---|---|
| Toepassing: | Verwarmende draad |
| kegel: | Lange Spoel |
Ultrafijne composietdraad van roestvrij staal 14um*90f*2 gebruikt als verwarmingspad en UHF RFID-singeldraad
| Materiaal: | van ijzer of van staal |
|---|---|
| Toepassing: | Intelligente verwarmingspad en RFID Singal draad |
| filamenten: | 90F |

