Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ pure metal fiber fabric ] bij elkaar passen 19 Producten.
Aanpasbare zuivere metaalvezelstof Technische textiellengte kan worden aangepast
| Materialen: | FeCrAl/316L |
|---|---|
| Lange: | Kan aangepast worden op aanvraag |
| Garantie: | ≥3 jaren |
0.9mm Dikte1000g/m2 Metaalvezels in Corrosiebestendige Kleding
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| Lengte: | 260mm |
| Breedte: | 145mm |
Roestvrije 0.9mm Dikte Gesinterde Verklaarde Metaalvezel ROHS
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Component: | 100% 316L |
| Verwerking: | het duidelijke golven |
316L 304 302 1um-100um Elektrische en thermische geleidbaarheid Metalen vezels ((Rustvrijstalen vezels/Fecral vezels/Hastelloy vezels/Titaniumvezels) Voor geleidende stoffen,Anti-statische garens en geleidende kunststoffen
| Materiaal: | het Roestvrije staalvezel van 316L \ 304 |
|---|---|
| gewicht/meter: | 1.43.3g/m |
| Diameter: | 1-100um |
Zilveren Geleidende 12um Gesinterde Metaalvezel met SGS Certificatie
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Scherpe Lengte: | 50mm |
| Diameter: | 12um |
Roestvrije 7 Micron Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 73% Poreusheid
| Type: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Gewicht: | 1200g/m2 |
10 micron hoge sterkte bundel trekmetalen vezels voor industriële toepassing
| Vezeldiameter: | 1-100um |
|---|---|
| Materiaal: | 316L/304/310S/TA1& N6 |
| Functies: | Flexibiliteit gelijkend op chemische vezels en hoge specifieke oppervlakte |
Gesinterde het Metaalvezel van SS434 SS316L voor Transportband Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| diamerter: | 10um |
| Toepassing: | antistatische kleding |
1000g/M2 roestvrij staal Geweven Draadnetwerk, 8um-de Stoffen van het Diameterroestvrije staal
| Diameter: | 8um |
|---|---|
| het filtreren aera: | Om worden aangepast |
| Materiaal: | fecral, roestvrij staal |
SUS316L Rustvrij staalvezel betrouwbare bescherming tegen elektrostatische lading
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| Eigenschappen: | Antistatisch |
| MOQ: | 1 kg |

