Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ pure metal fiber fabric ] bij elkaar passen 19 Producten.
434 roestvrij staalvezel, het Koolstofstaalvezel van 10um voor Kleding
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Toepassing: | Antistatische Kleding |
De geleidende 1,10% Lading van de de Vezel25n Onderbreking van het Verlengingsroestvrije staal voor Militaire Kampen
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend |
| MOQ: | 10Kg |
van de het Roestvrije staalvezel van 2kg/Cone 6um Bestand Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Eigenschappen: | straling-bewijs |
| Temperatuur: | 300·500degree |
1-100um Ultrafijne roestvrijstalen vezels 316L 304 302 430 434
| Materiaal: | 316L,304、302、430、434 |
|---|---|
| MOQ: | 1 kg |
| Temperatuur: | 500 graden. |
316L 304 310S 1-100um zuivere roestvrijstalen vezels vervaardigd door bundeltekening
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| filamenten: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
304L roestvrijstalen vezels 11μM-2000f-QH-HS 1.5g/M vervaardigd door bundel tekenen gebruikt voor textiel,filtratie
| Materiaal: | 304L |
|---|---|
| Sterkte van een enkel filament: | ≥ 18cN |
| Gramgewicht: | 1.5 g/m |
Corrosiebestendige het Roestvrije staalvezel van ROHS 316L 6.5um 6000f
| Materiaal: | Roestvrij staal 316L |
|---|---|
| Diamter: | 6.5um |
| Gloeidraad: | 6000f |
ROHS 310S 12um 2500f Roestvast staalvezel
| Materiaal: | Roestvrij staal 310S |
|---|---|
| Diameter: | 12um |
| filamenten: | 2500F |
De roestvrije de Draaikleding van SS316L 6um naait Draad voor de Kleren van het Stralingsbewijs
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend |
| MOQ: | 10Kg |

