Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ rohs conductive masterbatch ] bij elkaar passen 23 Producten.
Rekupereerbare 11um-Diameter Geleidende Masterbatch met pvc-Deklaag
| Type: | Ht-ch25-T12 |
|---|---|
| Gebruik: | EMI beveiliging |
| vezel diamter: | 6.5um, 8um, 11um |
Roestvrij staal Geleidende Masterbatch, 2.5mm Lengte Geleidende Plastic Agglomeraten
| Type: | Ht-ch25-T20 |
|---|---|
| Vezeldiameter: | 6.5um |
| masterbach lengte: | 2.5~10mm |
D8um Thermische Geleidende Witte Deeltjes, Vlotte Oppervlakte Geleidende Masterbatch
| Type: | Ht-ch60-T14 |
|---|---|
| vezel diamter: | 6.5um, 8um, 11um |
| Gebruik: | EMI |
Hoge Prestaties Geleidende Plastic Masterbatch
| Materiaal: | Staalvezel 60% & de inhoud van 75%& 25% |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend materiaal |
| Toepassing: | medische steunen |
geleidend plastiek masterbatch
| Diameter: | 6.5um, 8um, 11um |
|---|---|
| Scherpe lengte: | 4~10mm |
| Vezelgehalte: | 60%/75% |
Grauwe geleidende kunststof masterbatch met 60% vezelgehalte voor antistatische wielen
| Materiaal: | SUS, hars |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend |
| Toepassing: | medische wielen |
ROHS 4mm Lengte Geleidende Plastic Korrels Roestvrij voor Elektronische Dekking
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Scherpe Lengte: | 4mm |
| Materiaal: | PFA, SUS |
Geleidend Plastiek voor Injction PEI, PPO, PET/PETG, PBT, PC, PSU, PC/ABS
| Materiaal: | HUISDIER, PETG |
|---|---|
| Toepassing: | medische wielen |
| Kleur: | grijs |
Geleidend ABS van Grey Anti Static SUS Plastiek voor Medische Bedwielen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | SUS, MFA |
| Verpakking: | Document Karton |
Roestvrij 10mm de LengteZwartsel Masterbatch van ROHS voor Medische Bedwielen
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Toepassing: | antistatische wielen |
| Industrie: | Elektronisch |

