Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ rohs conductive masterbatch ] bij elkaar passen 23 Producten.
ROHS 2mm DiameterZwartsel Geleidende Masterbatch voor EMI Injection
| Gebruik: | verslavend plastiek |
|---|---|
| Inhoud: | Roestvrije vezel, hars, |
| Van toepassing geweest: | ESD, EMI |
SUS 1.2g/Cc Geleidende Masterbatch Roestvrij voor PC
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | SUS, MFA |
| Eigenschappen: | Geleidend |
Geleidende Masterbatch voor Antistatische Wielen
| Materiaal: | SUS, hars |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend |
| Toepassing: | medische wielen |
LCD Geleidende Masterbatch, 5000f-Gloeidraad Geleidende Kunststof
| Toepassing: | antistatische wielen |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Materiaal: | ABS, PP, PC |
Plastic Geleidende het Roestvrije staalvezel van Masterbatch 75% met de Thermoplastische Hars van 25%
| Type: | Ht-CH75 |
|---|---|
| Diameter: | 8um |
| Lengte: | 10mm |
Diameter 2 mm Kunststof Glad Geleidend Masterbatch 4-10 mm Masterbatch
| Type: | Ht-ch60-T16 |
|---|---|
| Vezeldiameter: | 6.5um |
| masterbach lengte: | 4~10mm |
Elektrisch SUS 70% Geleidende Hittebestendige Masterbatch
| Materiaal: | SUS 70% |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend materiaal |
| Toepassing: | medische steunen |
TPE TPU kunststof geleidende masterbatch
| Type: | Ht-ch60-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Diameter: | 6.5um, 8um, 11um |
| Lengte: | 4~10mm |
De plastic Geleidende Masterbatch-Korrels van de Harsagglomeraten van de Roestvrij staalvezel
| Type: | Ht-ch75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Diameter: | 6.5um, 8um, 11um |
| Lengte: | 4~10mm |
Bereik Goedgekeurde 10000f-Gloeidraad Geleidende Masterbatch voor Signaaldraad
| Materiaal: | PFA 40% |
|---|---|
| Eigenschappen: | Geleidend materiaal |
| Toepassing: | medische steunen |

