Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ titanium fiber ] bij elkaar passen 46 Producten.
Ultrafijnporieuze titaniumvezelfelts Sleutelmaterialen voor PEM-waterstofbrandstofcel
| Materiaal: | titanium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dikte: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm\0.6mm |
Titaniumvezelfilter 50-90% Porositeit 20um Diameter Met 0,2 mm tot 2 mm Dikte
| Type: | Corrosiebestendig middel (Waterstofproductie door elektrische reactor) |
|---|---|
| Filterclassificatie: | 50-90% (Aangepast als verzoek) |
| Gebruik: | Brandstofcel, PEM-water elektrolyse, ALK |
Lichte Corrosiebestendige de Filterclassificatie van Gray Titanium Fiber Felt 50-90%
| Type: | Corrosiebestendig middel (Waterstofproductie door elektrische reactor) |
|---|---|
| Filterbeoordeling: | 50-90% (Aangepast als verzoek) |
| Gebruik: | brandstofcel, de militaire burgerlijke industrie, ruimtevaart, medische behandeling etc. |
Ultra Fijn Geleidend TA1-het Titaniumschuim Met hoge weerstand van de Titaniumvezel
| Materiaal: | Titaniumvezel |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Pakket: | Cilindrische buis, Aangepast pakket |
0.6 mm dikke titaniumvezelfilter met 0,5 mm dikke titaniummaas als GDL/PTL in PEM-waterelectrolyse
| grootte: | Aanpasbaar en maximaal 1600*1180 mm |
|---|---|
| Vlakken: | Titaniumvezel |
| Gebruik: | PTL/GDL |
Ultra Fijn Corrosiebestendig TA1 Titaniumvezel voor PEM Water Elektrolyse Anode Gasdiffusielaag
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Sollicitatie: | Golfschacht/PEM-waterelektrolyse |
| MOQ: | 10 kg |
Ultra Fijne Geleidende Titaniumvezel met Hoge en Lage Temperatuurweerstand
| Materiaal: | Titaniumvezel |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Pakket: | Cilindrische buis, Aangepast pakket |
De ultra Fijne Geleidende TA1-Vezel van het Rangtitanium met Hoge en Lage Temperatuurweerstand
| Materiaal: | Titaniumvezel |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Package: | Cylindrical tube,Customized package |
De ultra Fijne Geleidende TA1-Corrosiebestendige Vezel van het Rangtitanium
| Materiaal: | Titaniumvezel |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Pakket: | Cilindrische buis, Aangepast pakket |
Ultrafijne corrosiebestendigheid TA1 Titaniumvezel voor anodegasdiffusieschaal in PEM-water elektrolyse
| Materiaal: | Titaniumvezel |
|---|---|
| Kleur: | splinter |
| Pakket: | Cilindrische buis, Aangepast pakket |

