Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
450 g/m2 22um Diameter Fecral Fiber Sintered Felt SGS goedgekeurd
| Diameter: | 22um |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2 |
| Porositeit: | 80% |
De corrosiebestendige 60mm Patroon van de Diameterss Gesinterde Filter voor Milieubescherming
| Diamter: | 60~200mm |
|---|---|
| Toepassing: | Milieubescherming |
| Emissie: | 5mg/NM3 |
73% Goedgekeurd poreusheids900g/m2 Roestvrij staal Vezel Gevoelde ROHS
| Diamter: | 5um |
|---|---|
| Gewicht: | 900g/m2 |
| Dikte: | 0.42mm |
434 roestvrij staalvezel, het Koolstofstaalvezel van 10um voor Kleding
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Toepassing: | Antistatische Kleding |
SUS316L Rustvrij staalvezel betrouwbare bescherming tegen elektrostatische lading
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| Eigenschappen: | Antistatisch |
| MOQ: | 1 kg |
5mg/Nm3 roestvrij staal Mesh Filter Cartridge, D200mm-de Buis van de Metaalfilter
| vezel diamter: | 6~30um |
|---|---|
| Poreusheid: | 74% |
| Gewicht: | 900g/m2 |
1-100um Ultrafijne roestvrijstalen vezels 316L 304 302 430 434
| Materiaal: | 316L,304、302、430、434 |
|---|---|
| MOQ: | 1 kg |
| Temperatuur: | 500 graden. |
316L 304 310S 1-100um zuivere roestvrijstalen vezels vervaardigd door bundeltekening
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| filamenten: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
Goedgekeurd SGS van de antiroest35um-Roestvrij staal Geleidende Vezel
| Verpakking: | Document Karton |
|---|---|
| MOQ: | 10Kg |
| Temperatuur: | 1000centi graad |

