Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
74% de Filterschijf van het poreusheidsroestvrije staal, Gesinterd Roestvrij Gevoeld
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
Hittebestendige 74%-de Filterschijf van het Poreusheidsmetaal voor het Industriële Film Maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
130mm Diameter 7000mm Roestvrije de Filterpatroon van het Lengtemetaal
| Temperatuur: | 1000degree |
|---|---|
| Het filtreren: | 5mg/NM3 |
| het blazen snelheid: | 1~3m/min |
80um de Vezel van het diameter316l Roestvrije staal voelde Corrosiebestendig
| Diameter: | 80um |
|---|---|
| Gewicht: | 1200g/m2 |
| Dikte: | 1mm |
Lichte Corrosiebestendige de Filterclassificatie van Gray Titanium Fiber Felt 50-90%
| Type: | Corrosiebestendig middel (Waterstofproductie door elektrische reactor) |
|---|---|
| Filterbeoordeling: | 50-90% (Aangepast als verzoek) |
| Gebruik: | brandstofcel, de militaire burgerlijke industrie, ruimtevaart, medische behandeling etc. |
0.2mm - 2mm Titaniumvezel met Vloeibare Dynamische Prestaties wordt gevoeld die
| Materiaal: | Titanium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dikte: | 0.25mm \ 0.4mm \ 0.8mm \ 1mm \ 5mm |
Schokbestendige 20cm de Filterpatroon van het Diametermetaal voor Chemische Industrie
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
Ultrafijne korte vezels van roestvrij staal 316L
| Lengte: | 80-100um |
|---|---|
| Verpakking: | Flexibele |
| Applicatie: | Semi-geleidergasfilter/oplossing voor hoogzuivere gasfilters |
160mm de Filterpatroon van het Diametermetaal, 5000mm de Filterelement van het Lengtemetaal
| Lengte: | 5000mm |
|---|---|
| Diameter: | 130/160 |
| het filtreren aera: | 2.04/2.51 |
De anticorrosieve 1.5m Lange Patroon van de Metaalfilter met Draadnetwerk
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Dikte: | 0.44mm |
| Doordringbaarheid: | 150 |

