Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
De ultra Fijne Poreuze Vezel van het Metaaltitanium voelde Sinteren het Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Titanium |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dikte: | 0.25mm \ 0.4mm \ 0.8mm \ 1mm \ 5mm |
Hoge efficiëntie ultrafijn poreus vilt Wereldwijde leverancier van metaalvezelproducten
| Type: | MP3 |
|---|---|
| Diameter: | 3um |
| gewicht: | 975g/m2 |
De hittebestendige Gesinterde Patroon van de Metaalfilter, 6um-het Element van de Metaalfilter
| Toepassing: | filtreren het op hoge temperatuur |
|---|---|
| Industrie: | huisvuilcebustion |
| Grootte: | 130-L1600 |
316L 304 302 1um-100um Elektrische en thermische geleidbaarheid Metalen vezels ((Rustvrijstalen vezels/Fecral vezels/Hastelloy vezels/Titaniumvezels) Voor geleidende stoffen,Anti-statische garens en geleidende kunststoffen
| Materiaal: | het Roestvrije staalvezel van 316L \ 304 |
|---|---|
| gewicht/meter: | 1.43.3g/m |
| Diameter: | 1-100um |
316L Ultrafijne Metaalvezel 1um 1.5um 2um Beschikbaar
| Lengte: | 80-100um |
|---|---|
| Verpakking: | Flexibele |
| Applicatie: | Semi-geleidergasfilter/oplossing voor hoogzuivere gasfilters |
De Gevoelde Gesinterd Vezel van DPF Fecral
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| Toegepast voor: | Polyfilm, viscose |
| Dikte: | 0.3mm |
1 micron Gesinterde Metaalfilter, Schokbewijs Gesinterde Geweven Draad Mesh Filter
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Toepassing: | de installatie van het aluminiumoxyde |
| Productnaam: | Gesinterde Geweven Draad Mesh Filter |
3m/Min Metal Filter Cartridge, de Heatproof Gesinterde Elementen van de Metaalfilter
| Temperatuur: | 1000degree |
|---|---|
| Emissie: | <5mg> |
| het blazen snelheid: | 1~3m/min |
De antiroestpatroon van de Metaalfilter, 90 van de Gesinterde Metaalmicrons Filter
| Poreusheid: | 74% |
|---|---|
| Doordringbaarheid: | 150 |
| Sterkte: | 1500~2500N |
Aanpasbare gasbrander met metaalvezelstofoplossingen met FeCrAl-materialen
| Materialen: | FeCrAl |
|---|---|
| Lange: | Kan aangepast worden op aanvraag |
| Garantie: | ≥ 3 jaar |

