Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
Superfijn 1-100um corrosiebestendig roestvrij staal gesinterd metaalvezel met een hoge elektrische geleidbaarheid
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | 316L 302 304 430 434 |
| Sollicitatie: | Textiel, filtratie, metallurgie, civiele en militaire industrie |
Fecral Gesinterde de Diameter Bestand Op hoge temperatuur van de Metaalvezel 20um
| Materiaal: | Fecral |
|---|---|
| kleur: | metaalkleur |
| verpakking: | document karton |
Gesinterde het Metaalvezel van ROHS Certificatie, 35micron-Metaal Samengestelde Draad
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| Toepassing: | metaalfilter |
| Gloeidraad: | 1000F |
Anticorrosieve 0.45mm Dikte Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 60% Poreusheid
| Diameter: | 40um |
|---|---|
| Gewicht: | 1200g/m2 |
| Dikte: | 0.63mm |
Gesinterde het Metaalvezel Gevoelde 74% Poreusheid van 750g/M2 0.36mm Dikte
| Diameter: | 7um |
|---|---|
| Gewicht: | 750g/m2 |
| Dikte: | 0.36mm |
SGS 1050g/m2 MP 30 Gesinterde Metaalvezel die met 79%-Poreusheid wordt gevoeld
| Type: | Ht-MP30 |
|---|---|
| diameter: | 30um |
| gewicht: | 1050g/m2 |
1.1% verlenging 0.54g/M Hittebestendig Sintered Metal Fiber
| Type: | 12um*275f*2 |
|---|---|
| Gewicht: | 0.54g/m |
| Weerstand: | 14 |
De geleidende Schuring van de het Metaalvezel van 10m Lengte Gesinterde Bestand voor Koker
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Temperatuur: | 100~10000KW/m2 |
| Lengte: | 288MM |
Het antistatische Corrosiebewijs sinterde Verklaard SGS van de Metaalvezel
| Type: | Antistatisch |
|---|---|
| Toepassing: | Borstel |
| Materiaal: | 316L roestvrij staal |

