Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
Antiroest25um Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 79% Poreusheid voor Stofneerslagmiddel
| Diameter: | 25um |
|---|---|
| Gewicht: | 1050g/m2 |
| Dikte: | 0.62mm |
Antistatische 20.68k/M 4um Gesinterde Goedgekeurde Metaalvezel met ROHS
| Type: | Metaalvezel |
|---|---|
| Lengte: | Pas Lengte aan |
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
18um gesinterde Roestvrije Metaalvezel, 12g/M Metal Composite Wire
| Materiaal: | Frcral |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Lengte: | 38~110mm |
Geleidende 30um Gesinterde Corrosiebestendige Metaalvezel
| MOQ: | 10Kg |
|---|---|
| Temperatuur: | 1000centi graad |
| Materiaal: | FeCrAl |
100f naait de gloeidraad Gesinterde Metaalvezel, SGS Goedgekeurde Draaikleding Draad
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Type: | 12um*100f*3 |
| Gloeidraad: | 100f |
De antistatische 0.43g/m 4um Gesinterde Certificatie van de Metaalvezel ROHS
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 4um |
| Gewicht: | 0.43g/m |
SGS Roestvrije Gesinterde die Metaalvezel voor Indtrial-Viscose het Filtreren wordt gevoeld
| Materiaal: | 316 |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
80um Vezel van het diameter voelde de 500g/M2 Gesinterde Metaal Anticorrosief
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Gewicht: | 500G/M2 |
| Diameter: | 2um~80um |
Gesinterde het Metaalvezel van 600g/M2 voelde de 5um Corrosiebestendig
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
| Gewicht: | 600g/m2 |
Antiroest 1180x750mm Gesinterde Metaalvezel Gevoelde ROHS Certificatie
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Type: | MP5 |
| Diameter: | 5um |

