Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
Gesinterde het Metaalvezel van SS434 SS316L voor Transportband Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| diamerter: | 10um |
| Toepassing: | antistatische kleding |
De gesinterde Metaalvezel voelde Multilaag 0.37mm Dikte
| Diameter: | 3um |
|---|---|
| Gewicht: | 975g/m2 |
| Dikte: | 0.37mm |
Roestvrije Gesinterde Goedgekeurd het Metaalvezel Gevoelde SGS van 80% Poreusheid
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| toegepast voor: | Polyfilm, viscose |
| Dikte: | 50g/m2 |
22um geleidende gesinterde metaalvezel Fecralvezel met hoge elektrische weerstand
| MOQ: | 10 kg |
|---|---|
| Temperatuur: | 1000centi graad |
| Materiaal: | Fecraal |
Roestvrije 7 Micron Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 73% Poreusheid
| Type: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Gewicht: | 1200g/m2 |
D75um Gesinterde Gevoelde Metaalvezel, 1mm de Filterelement van het Dikteroestvrije staal
| Diameter: | 75um |
|---|---|
| Gewicht: | 1200g/m2 |
| Dikte: | 1mm |
Gevoelde 78% Poreusheid van het Heatproof de D10um Gesinterde Metaal Vezel voor chemische filter
| Diamter: | 10um |
|---|---|
| Gewicht: | 600g/m2 |
| Dikte: | 0,34 mm |
Zilveren Geleidende 12um Gesinterde Metaalvezel met SGS Certificatie
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Scherpe Lengte: | 50mm |
| Diameter: | 12um |
Roestvrije 0.9mm Dikte Gesinterde Verklaarde Metaalvezel ROHS
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Component: | 100% 316L |
| Verwerking: | het duidelijke golven |

