Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
Voelde de vacuüm Gesinterde Roestvrij staalvezel 0.62mm Dikte
| Model: | Ht-RH25 |
|---|---|
| Diamter: | 25um |
| Gewicht: | 1050g/m2 |
0.8mm Dikte Gesinterde die Roestvrij staalvezel met 85%-Poreusheid wordt gevoeld
| Model: | Ht-VL20 |
|---|---|
| Diameter: | 20um |
| Gewicht: | 950g/m2 |
0.51mm voelde de Dikte Gesinterde Roestvrij staalvezel Corrosiebestendig
| Model: | Ht-MP20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| Gewicht: | 750g/m2 |
85% voelde de poreusheid Gesinterde Roestvrij staalvezel 0.74mm Dikte
| Model: | Ht-LP20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| Gewicht: | 900g/m2 |
Gesinterde het Roestvrije staalvezel Gevoelde 73% Poreusheid van 1050g/M2 0.49mm Dikte
| Model: | Ht-DH20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| gewicht: | 1050g/m2 |
Gevoelde Vezel van het hoog rendement Ultra-Fine Poreuze Metaal en Gevoelde Titaniumvezel
| Materiaal: | TA1 |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dikte: | 0.25mm \ 0.4mm \ 0.8mm \ 1mm \ 5mm |
Gezinterd fieltje van nikkelvezels voor elektrolyse van alkalisch en AEM-water
| Materialen: | Ni 200 of 201 |
|---|---|
| Porositeit: | 40 tot 50% |
| Dikte: | 0.05-0.1um |
ROHS 1 de Micron Gesinterde Schokbestendige Patroon van de Metaalfilter
| Temperatuur: | 1000centi graad |
|---|---|
| Emissie: | <5mg> |
| Proces: | Het sinteren |
1m/Schokbestendig Min Sintered Metal Filter Cartridge
| Buigende kracht: | 2000~5000N |
|---|---|
| Poreusheid: | 74% |
| Dikte: | 0.44mm |
De driedimensionale structuur roestvrijstalen vezelgevoel met hoge porositeit, hoge filtratie efficiëntie
| Diameter: | 3μm |
|---|---|
| Type: | Ht-MP3 |
| Gewicht: | 975g/m2 |

