Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ high temperature sintered metal fiber ] bij elkaar passen 110 Producten.
0.94mm Vezel van het Dikte30um voelde de 600g/M2 Gesinterde Roestvrije staal Corrosiebestendig
| Diamter: | 30um |
|---|---|
| Gewicht: | 600g/m2 |
| Dikte: | 0.94mm |
Grey Blended Conductive Sewing Yarn-Gesinterd Antistatisch
| Materiaal: | SGS, ISO9001-2015 |
|---|---|
| Component: | 5%~60% |
| Kleur: | Grijs |
Ultrafijne porieuze felt van titaniumvezels
| Materiaal: | TA1 |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dikte: | 0.2mm\0.4mm\0.6mm\1mm |
Sleutelmaterialen voor PEM-waterstofbrandstofcellen
| Materiaal: | titanium |
|---|---|
| Kleur: | grijs |
| Dikte: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm\0.6mm |
Hoge van de de Vezel Poreuze Gevoelde Eenvormige Porie van het Poreusheids ultra Fijne Titanium de Groottedistributie
| Materiaal: | TA1 |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dikte: | 0.2mm2mm |
85% poreusheidsmetaal Mesh Fiber Felt, Anticorrosieve Fecral-Gevoelde Gesinterd Vezel
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| toegepast voor: | Polyfilm, viscose |
| Dikte: | 50g/m2 |
316L de Schijf van de roestvrij staalfilter, Gesinterd Roestvrij Gevoeld
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
Metalen roestvrij staal gesinterd vilt 1um 3um 5um 10um 20um 30um 40um 60um Beschikbaar
| Materiaal: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Metalen: | 316L |
| Techniek: | Vacuümsinteren |
1500mm Lengte Gesinterd Mesh Filter Cartridge, Fecral-Draad Mesh Filter Element
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| Lengte: | 1500~7000mm |
| Diameter: | 130/160mm |
2000mm Lengte SS304 Gesinterd corrosiebestendig Mesh Filter Cartridge
| Type: | 160-L1600 |
|---|---|
| Diamter: | 60 ‚200mm |
| Lengte: | 2000mm |

