Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ sintered stainless steel fiber felt ] bij elkaar passen 69 Producten.
73% Goedgekeurd poreusheids900g/m2 Roestvrij staal Vezel Gevoelde ROHS
| Diamter: | 5um |
|---|---|
| Gewicht: | 900g/m2 |
| Dikte: | 0.42mm |
Gesinterde 750g/M2 MP20 voelde 0.62mm het Gevoelde Broodje van het Dikteroestvrije staal Vezel
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 20um |
| Gewicht: | 750g/m2 |
De driedimensionale structuur roestvrijstalen vezelgevoel met hoge porositeit, hoge filtratie efficiëntie
| Diameter: | 3μm |
|---|---|
| Type: | Ht-MP3 |
| Gewicht: | 975g/m2 |
316L 304 302 1um-100um Elektrische en thermische geleidbaarheid Metalen vezels ((Rustvrijstalen vezels/Fecral vezels/Hastelloy vezels/Titaniumvezels) Voor geleidende stoffen,Anti-statische garens en geleidende kunststoffen
| Materiaal: | het Roestvrije staalvezel van 316L \ 304 |
|---|---|
| gewicht/meter: | 1.43.3g/m |
| Diameter: | 1-100um |
434 roestvrij staalvezel, het Koolstofstaalvezel van 10um voor Kleding
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Toepassing: | Antistatische Kleding |
Corrosiebestendige het Roestvrije staalvezel van ROHS 316L 6.5um 6000f
| Materiaal: | Roestvrij staal 316L |
|---|---|
| Diamter: | 6.5um |
| Gloeidraad: | 6000f |
SUS316L Rustvrij staalvezel betrouwbare bescherming tegen elektrostatische lading
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| Eigenschappen: | Antistatisch |
| MOQ: | 1 kg |
1-100um Ultrafijne roestvrijstalen vezels 316L 304 302 430 434
| Materiaal: | 316L,304、302、430、434 |
|---|---|
| MOQ: | 1 kg |
| Temperatuur: | 500 graden. |
ROHS 310S 12um 2500f Roestvast staalvezel
| Materiaal: | Roestvrij staal 310S |
|---|---|
| Diameter: | 12um |
| filamenten: | 2500F |
2-22um 38110mm de Vezel van het Lengteroestvrije staal en 212g/M Staple Fiber
| Type: | Stapelvezel |
|---|---|
| Vezellengte: | 38mm~110mm |
| Diameter: | 2um~22um |

