Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ sintered stainless steel fiber felt ] bij elkaar passen 69 Producten.
2-22um 38-110mm lengte roestvrijstalen vezels en 2-12g/m stapelvezels voor industrieel gebruik
| Type: | stapelvezel |
|---|---|
| Lange vezels: | 38mm~110mm |
| Diameter: | 2um~22um |
van 5um 700g/M2 0.43mm de Gesinterde Gevoelde 80% Poreusheid van het de Dikte316l Roestvrije staal Vezel
| Type: | MP5 |
|---|---|
| Diameter: | 5um |
| Gewicht: | 700g/m2 |
0.37mm de Gesinterde Gevoelde 67% Poreusheid 3um 975g/M2 van het Dikte316l Roestvrije staal Vezel
| Type: | MP3 |
|---|---|
| Diameter: | 3um |
| Gewicht: | 975g/m2 |
304L roestvrijstalen vezels 11μM-2000f-QH-HS 1.5g/M vervaardigd door bundel tekenen gebruikt voor textiel,filtratie
| Materiaal: | 304L |
|---|---|
| Sterkte van een enkel filament: | ≥ 18cN |
| Gramgewicht: | 1.5 g/m |
316L 304 310S 1-100um zuivere roestvrijstalen vezels vervaardigd door bundeltekening
| Materiaal: | SUS316L |
|---|---|
| filamenten: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
2um-22um Stainless Steel Fiber Sintered Felt Web
| Model: | HT Gezinterd vilt |
|---|---|
| Diameter: | 4um of 4+6,5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 beschikbaar |
Metalen roestvrij staal gesinterd vilt 1um 3um 5um 10um 20um 30um 40um 60um Beschikbaar
| Materiaal: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Metalen: | 316L |
| Techniek: | Vacuümsinteren |
5um gesinterd metaalvezel felt voor gas-vloeistof scheiding Flexible Size Uniform Fiber Diameter Roestvrij staal en Hastelloy beschikbaar
| Diameter: | 5um |
|---|---|
| Bubbelpunt: | 7600 Pa |
| Dikte: | 0.43mm |
Metaalvezel die Zilveren Gebroken Stapelvezel Gemiddelde Lengte 3548mm snijden
| Materiaal: | 316L of Fecral-vezel |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Lengte: | 38~110mm |
Zilveren 22um-Roestvrij staal Geleidende Vezel met 110mm Lengte
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Lengte: | 38~110mm |

