Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ sintered stainless steel fiber felt ] bij elkaar passen 69 Producten.
Gevoelde 78% Poreusheid van het Heatproof de D10um Gesinterde Metaal Vezel voor chemische filter
| Diamter: | 10um |
|---|---|
| Gewicht: | 600g/m2 |
| Dikte: | 0,34 mm |
80um Vezel van het diameter voelde de 500g/M2 Gesinterde Metaal Anticorrosief
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Gewicht: | 500G/M2 |
| Diameter: | 2um~80um |
Antiroest25um Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 79% Poreusheid voor Stofneerslagmiddel
| Diameter: | 25um |
|---|---|
| Gewicht: | 1050g/m2 |
| Dikte: | 0.62mm |
D75um Gesinterde Gevoelde Metaalvezel, 1mm de Filterelement van het Dikteroestvrije staal
| Diameter: | 75um |
|---|---|
| Gewicht: | 1200g/m2 |
| Dikte: | 1mm |
Roestvrije 7 Micron Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 73% Poreusheid
| Type: | Ht-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Gewicht: | 1200g/m2 |
316L de Schijf van de roestvrij staalfilter, Gesinterd Roestvrij Gevoeld
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
Antiroest 1180x750mm Gesinterde Metaalvezel Gevoelde ROHS Certificatie
| Materiaal: | 316L |
|---|---|
| Type: | MP5 |
| Diameter: | 5um |
Corrosiebewijs 0.44mm Dik Gesinterd die Roestvrij staal voor de Collector van het Patroonstof wordt gevoeld
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
van het de Dikteroestvrije staal van 700g/M2 0.7mm Goedgekeurd SGS van het de Filterelement
| Kleur: | Metaalkleur |
|---|---|
| Gewicht: | 700g/m2 |
| Grootte: | Om worden aangepast |

