Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ sintered stainless steel fiber felt ] bij elkaar passen 69 Producten.
0.44mm Gesinterde Dikte het Roestvrije staal voelde Corrosiebestendig
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
74% de Filterschijf van het poreusheidsroestvrije staal, Gesinterd Roestvrij Gevoeld
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
0.57mm het Roestvrije staal Fijne Draad Mesh Rustproof van de Dikte60um Diameter
| Diameter: | 60um |
|---|---|
| Gewicht: | 750g/m2 |
| Dikte: | 0.57mm |
SGS SUS310S Netwerk 0.3mm van het 10 Micronroestvrije staal Dikte
| Diameter: | 30UM |
|---|---|
| Gewicht: | 1050g/m2 |
| Dikte: | 0.62mm |
SGS 1050g/m2 MP 30 Gesinterde Metaalvezel die met 79%-Poreusheid wordt gevoeld
| Type: | Ht-MP30 |
|---|---|
| diameter: | 30um |
| gewicht: | 1050g/m2 |
Anticorrosieve 0.45mm Dikte Gesinterde Metaalvezel Gevoelde 60% Poreusheid
| Diameter: | 40um |
|---|---|
| Gewicht: | 1200g/m2 |
| Dikte: | 0.63mm |
SGS Roestvrije Gesinterde die Metaalvezel voor Indtrial-Viscose het Filtreren wordt gevoeld
| Materiaal: | 316 |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
Nauwkeurigheid 3 ~ 60μM van de roestvrij staalvezel Gesinterde Gevoelde Filter
| meterial: | 316L, u, Inconel, Fecralloy |
|---|---|
| diameter: | 3um-60um |
| Prosity: | aangepast |
Goedgekeurd SGS van de antiroest35um-Roestvrij staal Geleidende Vezel
| Verpakking: | Document Karton |
|---|---|
| MOQ: | 10Kg |
| Temperatuur: | 1000centi graad |
Gesinterde het Metaalvezel Gevoelde 74% Poreusheid van 750g/M2 0.36mm Dikte
| Diameter: | 7um |
|---|---|
| Gewicht: | 750g/m2 |
| Dikte: | 0.36mm |

