Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ sintered stainless steel fiber felt ] bij elkaar passen 69 Producten.
Roestvrijstalen weefsel met een uniforme structuur en een zeer hoge porositeit 150/300/450/600 g/m2 HT gesinterd vilt
| Model: | HT Gezinterd vilt |
|---|---|
| Diameter: | 4um of 4+6,5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 beschikbaar |
Hydraulische olie- en brandstoffiltratiemiddelen ((Sinterd felt van roestvrij staal) voor vloeistoffen met lage viscositeit, lage drukdaling
| Micron-classificatie: | 5um |
|---|---|
| Gewicht: | 300g/m2 |
| Dikte: | 0.18mm |
Hoge efficiëntie ultrafijn poreus vilt Wereldwijde leverancier van metaalvezelproducten
| Type: | MP3 |
|---|---|
| Diameter: | 3um |
| gewicht: | 975g/m2 |
Titaniummateriaal Waterstofbrandstofcel Waterstofenergieverbruik
| Materiaal: | titanium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Dikte: | 0.25 mm\0.4 mm\0.5 mm |
Gesinterde het Metaalvezel van SS434 SS316L voor Transportband Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| diamerter: | 10um |
| Toepassing: | antistatische kleding |
Zilveren Geleidende 12um Gesinterde Metaalvezel met SGS Certificatie
| Materiaal: | Stiainlessstaal |
|---|---|
| Scherpe Lengte: | 50mm |
| Diameter: | 12um |
SGS Hittebestendig Gesinterd die Metaal voor de Industrie het Filtreren wordt gevoeld
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
18um gesinterde Roestvrije Metaalvezel, 12g/M Metal Composite Wire
| Materiaal: | Frcral |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Lengte: | 38~110mm |
22um geleidende gesinterde metaalvezel Fecralvezel met hoge elektrische weerstand
| MOQ: | 10 kg |
|---|---|
| Temperatuur: | 1000centi graad |
| Materiaal: | Fecraal |

