Alle producten
-
Gesinterde Metaalvezel
-
roestvrij staalvezel
-
Titaniumvezel
-
Nikkelvezels
-
Koperen vezels
-
korte vezel
-
gesinterde gevoelde metaalvezel
-
Gevoelde titaniumvezel
-
Garen van continue filamenten
-
Geleidende Masterbatch
-
Geleidend Garen
-
de brander van de metaalvezel
-
de patroon van de metaalfilter
-
Hastelloy vezels en vilt
zoekwoorden [ sintered stainless steel fiber felt ] bij elkaar passen 69 Producten.
Gesinterde nikkelvezelmedia voor AEM alkalische omgevingen
| Maat: | Aanpasbaar en maximaal 1500*1180 mm |
|---|---|
| Vezeltype: | Nikkelvezelfelt |
| Sollicitatie: | AEM- en alkalische omgevingen |
Geleidende 30um Gesinterde Corrosiebestendige Metaalvezel
| MOQ: | 10Kg |
|---|---|
| Temperatuur: | 1000centi graad |
| Materiaal: | FeCrAl |
Fecral Gesinterde de Diameter Bestand Op hoge temperatuur van de Metaalvezel 20um
| Materiaal: | Fecral |
|---|---|
| kleur: | metaalkleur |
| verpakking: | document karton |
Gesinterde het Metaalvezel van ROHS Certificatie, 35micron-Metaal Samengestelde Draad
| Materiaal: | FeCrAl |
|---|---|
| Toepassing: | metaalfilter |
| Gloeidraad: | 1000F |
10 micron hoge sterkte bundel trekmetalen vezels voor industriële toepassing
| Vezeldiameter: | 1-100um |
|---|---|
| Materiaal: | 316L/304/310S/TA1& N6 |
| Functies: | Flexibiliteit gelijkend op chemische vezels en hoge specifieke oppervlakte |
van 1500g/M2 0.67mm de Gesinterde Gevoelde 72% Poreusheid van de Diktefecral Vezel
| Type: | Ht-hdh-20 |
|---|---|
| Diamter: | 20um |
| Gewicht: | 1500g/m2 |
Hittebestendige 74%-de Filterschijf van het Poreusheidsmetaal voor het Industriële Film Maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie het filtreren |
| Temperatuur: | 300~500 centigraad |
de Diktess van 20um 0.7mm de Poreusheid van het Filternetwerk 82% voor Chemische Vezelindustrie
| Diameter: | 20um |
|---|---|
| Gewicht: | 750g/m2 |
| Dikte: | 0.51mm |

